UM05A
95mm
UM05B
125mm
UM05C
155mm
UM05D
175mm
Pigeon Marble
UM05
Reliable and affordable trophy choice, the Marble Trophy series features classic European marble and the unique Pigeon trophy top. Marble trophies available in 4 sizes and provide extra prestige to your trophy award presentation.
Additional Information
| Product Code | UM05A |
| Size | 95mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 185g |
| Product Code | UM05A |
| Size | 95mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 185g |
| Product Code | UM05B |
| Size | 125mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 440g |
| Product Code | UM05C |
| Size | 155mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 640g |
| Product Code | UM05D |
| Size | 175mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 855g |