UB05A
120mm
UB05B
160mm
UB05C
175mm
Pigeon Budget Crystal
UB05
Series of affordable crystal blocks that feature charming antique silver top for your sport or activity. An appealing award alternative to consider for your event or presentation.
Additional Information
| Product Code | UB05A |
| Size | 120mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 43mm |
| Weight | 350g |
| Product Code | UB05A |
| Size | 120mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 43mm |
| Weight | 350g |
| Product Code | UB05B |
| Size | 160mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 70mm |
| Weight | 530g |
| Product Code | UB05C |
| Size | 175mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 90mm |
| Weight | 680g |