Y8102A
140mm
Y8102B
165mm
Y8102C
190mm
Marble Column - Perch
Y8102
Simple but effective series of trophies for your presentation - bright gold top representing your activity on series of prestige European marble. Ample space for personalisation.
Additional Information
| Product Code | Y8102A |
| Size | 140mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8102A |
| Size | 140mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8102B |
| Size | 165mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 660g |
| Product Code | Y8102C |
| Size | 190mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 885g |