Y8133A
190mm
Y8133B
215mm
Y8133C
240mm
Marble Column - Marlin
Y8133
Simple but effective series of trophies for your presentation - bright gold top representing your activity on series of prestige European marble. Ample space for personalisation.
Additional Information
| Product Code | Y8133A |
| Size | 190mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8133A |
| Size | 190mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8133B |
| Size | 215mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 660g |
| Product Code | Y8133C |
| Size | 240mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 885g |