Y8106A
155mm
Y8106B
180mm
Y8106C
205mm
Marble Column - Bass
Y8106
Simple but effective series of trophies for your presentation - bright gold top representing your activity on series of prestige European marble. Ample space for personalisation.
Additional Information
| Product Code | Y8106A |
| Size | 155mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8106A |
| Size | 155mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8106B |
| Size | 180mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 660g |
| Product Code | Y8106C |
| Size | 205mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 70mm |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 885g |