YT8133A
230mm
YT8133B
260mm
YT8133C
285mm
Fishing Timber Crest
YT8133
Prestige timber trophies allows plenty of space to showcase your custom logo and engraving requirements. Choose top or figure for your activity. Multiple sizes available.
Additional Information
| Product Code | YT8133A |
| Size | 230mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 590g |
| Product Code | YT8133A |
| Size | 230mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 590g |
| Product Code | YT8133B |
| Size | 260mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 635g |
| Product Code | YT8133C |
| Size | 285mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 675g |