SG203A
165mm
SG203B
190mm
SG203C
215mm
Fishing Spartan Glass
SG203
Outstanding glass awards allows you to properly recognise the high achievements of your top performers. Part of the Spartan Series, there are fronts for many different sports and activities to choose from.
Additional Information
| Product Code | SG203A |
| Size | 165mm |
| Colour | Antique Gold |
| Material | Glass |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 62 x 25mm |
| Weight | 430g |
| Product Code | SG203A |
| Size | 165mm |
| Colour | Antique Gold |
| Material | Glass |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 62 x 25mm |
| Weight | 430g |
| Product Code | SG203B |
| Size | 190mm |
| Colour | Antique Gold |
| Material | Glass |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 62 x 25mm |
| Weight | 460g |
| Product Code | SG203C |
| Size | 215mm |
| Colour | Antique Gold |
| Material | Glass |
| Width | 105mm |
| Engraving Plate | 62 x 25mm |
| Weight | 495g |