HY903A
185mm
HY903B
215mm
HY903C
245mm
HY903D
270mm
Fishing Husky
HY903
Husky series of trophies on premium black marble allows for different award options for your activity. Appealing antique silver and gold combination over number of sizes.
Additional Information
| Product Code | HY903A |
| Size | 185mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 235g |
| Product Code | HY903A |
| Size | 185mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 235g |
| Product Code | HY903B |
| Size | 215mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 490g |
| Product Code | HY903C |
| Size | 245mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 690g |
| Product Code | HY903D |
| Size | 270mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 905g |