CRK703A
200mm
CRK703B
225mm
CRK703C
250mm
Cosmos Super Plaque - Fishing
CRK703
Range of super gloss plaques in classic black with brilliant Cosmos fronts and matte black engraving. Choose plaque - available in 3 sizes - to suit your sport or activity.
Additional Information
| Product Code | CRK703A |
| Size | 200mm |
| Colour | Black |
| Material | Timber |
| Width | 150mm |
| Engraving Plate | 115 x 65mm |
| Weight | 440g |
| Product Code | CRK703A |
| Size | 200mm |
| Colour | Black |
| Material | Timber |
| Width | 150mm |
| Engraving Plate | 115 x 65mm |
| Weight | 440g |
| Product Code | CRK703B |
| Size | 225mm |
| Colour | Black |
| Material | Timber |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 135 x 85mm |
| Weight | 530g |
| Product Code | CRK703C |
| Size | 250mm |
| Colour | Black |
| Material | Timber |
| Width | 200mm |
| Engraving Plate | 160 x 100mm |
| Weight | 700g |