D5179A
330mm
D5179B
350mm
D5179C
365mm
D5179D
380mm
D5179E
405mm
Angel Cup - Blue
D5179
Inspiring trophy design, the Angel Series proffers a beautiful trophy to celebrate the achievements of your winners & participants.
Additional Information
| Product Code | D5179A |
| Size | 330mm |
| Colour | Silver / Blue |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 69 x 14mm |
| Weight | 390g |
| Product Code | D5179A |
| Size | 330mm |
| Colour | Silver / Blue |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 69 x 14mm |
| Weight | 390g |
| Product Code | D5179B |
| Size | 350mm |
| Colour | Silver / Blue |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 69 x 24mm |
| Weight | 565g |
| Product Code | D5179C |
| Size | 365mm |
| Colour | Silver / Blue |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 78 x 24mm |
| Weight | 755g |
| Product Code | D5179D |
| Size | 380mm |
| Colour | Silver / Blue |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 93 x 24mm |
| Weight | 1,005g |
| Product Code | D5179E |
| Size | 405mm |
| Colour | Silver / Blue |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 110 x 34mm |
| Weight | 1,740g |