D5178A
330mm
D5178B
350mm
D5178C
365mm
D5178D
380mm
D5178E
405mm
Angel Cup - Black
D5178
Inspiring trophy design, the Angel Series proffers a beautiful trophy to celebrate the achievements of your winners & participants.
Additional Information
| Product Code | D5178A |
| Size | 330mm |
| Colour | Silver / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 69 x 14mm |
| Weight | 390g |
| Product Code | D5178A |
| Size | 330mm |
| Colour | Silver / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 69 x 14mm |
| Weight | 390g |
| Product Code | D5178B |
| Size | 350mm |
| Colour | Silver / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 69 x 24mm |
| Weight | 565g |
| Product Code | D5178C |
| Size | 365mm |
| Colour | Silver / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 78 x 24mm |
| Weight | 755g |
| Product Code | D5178D |
| Size | 380mm |
| Colour | Silver / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 93 x 24mm |
| Weight | 1,005g |
| Product Code | D5178E |
| Size | 405mm |
| Colour | Silver / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 110 x 34mm |
| Weight | 1,740g |