YT8385A
230mm
YT8385B
260mm
YT8385C
285mm
Poker Timber Crest
YT8385
Prestige timber trophies allows plenty of space to showcase your custom logo and engraving requirements. Choose top or figure for your activity. Multiple sizes available.
Additional Information
| Product Code | YT8385A |
| Size | 230mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 590g |
| Product Code | YT8385A |
| Size | 230mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 590g |
| Product Code | YT8385B |
| Size | 260mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 635g |
| Product Code | YT8385C |
| Size | 285mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 675g |