Y8385A
165mm
Y8385B
190mm
Y8385C
215mm
Marble Column - Poker
Y8385
Simple but effective series of trophies for your presentation - bright gold top representing your activity on series of prestige European marble. Ample space for personalisation.
Additional Information
| Product Code | Y8385A |
| Size | 165mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 65mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8385A |
| Size | 165mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 65mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8385B |
| Size | 190mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 65mm |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 660g |
| Product Code | Y8385C |
| Size | 215mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 65mm |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 885g |