Y8289A
160mm
Y8289B
185mm
Y8289C
210mm
Marble Column - Bridge
Y8289
Simple but effective series of trophies for your presentation - bright gold top representing your activity on series of prestige European marble. Ample space for personalisation.
Additional Information
| Product Code | Y8289A |
| Size | 160mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 60mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8289A |
| Size | 160mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 60mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 450g |
| Product Code | Y8289B |
| Size | 185mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 60mm |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 660g |
| Product Code | Y8289C |
| Size | 210mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Width | 60mm |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 885g |