LS297A
165mm
LS297B
180mm
LS297C
200mm
Logo Series - Cards
LS297
Reliable trophies for your club or team - stylish top finished in classic antique silver and gold colours with prime space for your logo if required.
Additional Information
| Product Code | LS297A |
| Size | 165mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 42 x 29mm |
| Weight | 185g |
| Product Code | LS297A |
| Size | 165mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 42 x 29mm |
| Weight | 185g |
| Product Code | LS297B |
| Size | 180mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 42 x 29mm |
| Weight | 210g |
| Product Code | LS297C |
| Size | 200mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 42 x 29mm |
| Weight | 220g |