YT297A
230mm
YT297B
260mm
YT297C
285mm
Cards Timber Crest
YT297
Prestige timber trophies allows plenty of space to showcase your custom logo and engraving requirements. Choose top or figure for your activity. Multiple sizes available.
Additional Information
| Product Code | YT297A |
| Size | 230mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 590g |
| Product Code | YT297A |
| Size | 230mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 590g |
| Product Code | YT297B |
| Size | 260mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 635g |
| Product Code | YT297C |
| Size | 285mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Plastic / Timber |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 175mm |
| Engraving Plate | 107 x 17mm |
| Weight | 675g |