UM97A
95mm
UM97B
125mm
UM97C
155mm
UM97D
175mm
Cards Marble
UM97
Reliable and affordable trophy choice, the Marble Trophy series features classic European marble and the unique Cards trophy top. Marble trophies available in 4 sizes and provide extra prestige to your trophy award presentation.
Additional Information
| Product Code | UM97A |
| Size | 95mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 185g |
| Product Code | UM97A |
| Size | 95mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 185g |
| Product Code | UM97B |
| Size | 125mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 440g |
| Product Code | UM97C |
| Size | 155mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 640g |
| Product Code | UM97D |
| Size | 175mm |
| Colour | Black |
| Material | Marble |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 855g |