HY997A
185mm
HY997B
215mm
HY997C
245mm
HY997D
270mm
Cards Husky
HY997
Husky series of trophies on premium black marble allows for different award options for your activity. Appealing antique silver and gold combination over number of sizes.
Additional Information
| Product Code | HY997A |
| Size | 185mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 235g |
| Product Code | HY997A |
| Size | 185mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Plate | 49 x 14mm |
| Weight | 235g |
| Product Code | HY997B |
| Size | 215mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 43mm |
| Weight | 490g |
| Product Code | HY997C |
| Size | 245mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 67mm |
| Weight | 690g |
| Product Code | HY997D |
| Size | 270mm |
| Colour | Antique Silver & Gold |
| Material | Plastic / Metal / Marble |
| Width | 80mm |
| Engraving Area | 48 x 90mm |
| Weight | 905g |