WM797A
170mm
WM797B
190mm
WM797C
210mm
Cards Clipped Oval
WM797
Award series for top achieving card players at your event. Glass awards provide a nice option that remains affordable. Series available in 3 sizes.
Additional Information
| Product Code | WM797A |
| Size | 170mm |
| Material | Glass |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 70 x 30mm |
| Presentation | Gift Box |
| Weight | 450g |
| Product Code | WM797A |
| Size | 170mm |
| Material | Glass |
| Width | 100mm |
| Engraving Plate | 70 x 30mm |
| Presentation | Gift Box |
| Weight | 450g |
| Product Code | WM797B |
| Size | 190mm |
| Material | Glass |
| Width | 110mm |
| Engraving Plate | 80 x 35mm |
| Presentation | Gift Box |
| Weight | 520g |
| Product Code | WM797C |
| Size | 210mm |
| Material | Glass |
| Width | 120mm |
| Engraving Plate | 80 x 40mm |
| Presentation | Gift Box |
| Weight | 600g |