UB97A
120mm
UB97B
160mm
UB97C
175mm
Cards Budget Crystal
UB97
Series of affordable crystal blocks that feature charming antique silver top for your sport or activity. An appealing award alternative to consider for your event or presentation.
Additional Information
| Product Code | UB97A |
| Size | 120mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 43mm |
| Weight | 350g |
| Product Code | UB97A |
| Size | 120mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 43mm |
| Weight | 350g |
| Product Code | UB97B |
| Size | 160mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 70mm |
| Weight | 530g |
| Product Code | UB97C |
| Size | 175mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Crystal |
| Width | 50mm |
| Engraving Plate | 43 x 90mm |
| Weight | 680g |