12347S
105mm
12347M
130mm
12347L
155mm
Athletics - Podium
12347
The Athletics Podium trophy presents a budget option with an appealing design of iconic track elements and finished in classic antique silver.
Additional Information
| Product Code | 12347S |
| Size | 105mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Resin |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 60mm |
| Engraving Plate | 45 x 15mm |
| Weight | 80g |
| Product Code | 12347S |
| Size | 105mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Resin |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 60mm |
| Engraving Plate | 45 x 15mm |
| Weight | 80g |
| Product Code | 12347M |
| Size | 130mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Resin |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 70mm |
| Engraving Plate | 57 x 19mm |
| Weight | 160g |
| Product Code | 12347L |
| Size | 155mm |
| Colour | Antique Silver |
| Material | Resin |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 90mm |
| Engraving Plate | 68 x 23mm |
| Weight | 275g |