MD902G
Gold
MD902S
Silver
MD902B
Bronze
Swim Medal
MD902
Antique gold, silver and bronze medals for Swimming. A classic design, the Sunraysia Medals feature a detailed swimming pool with stop-watch and googles. Medals feature an extra thick edge and a rectangle panel on the back of the medal for your engraving.
Additional Information
| Product Code | MD902G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 52mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 25g |
| Product Code | MD902G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 52mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 25g |
| Product Code | MD902S |
| Size | Silver |
| Colour | Silver |
| Material | Metal |
| Medal Size | 52mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 25g |
| Product Code | MD902B |
| Size | Bronze |
| Colour | Bronze |
| Material | Metal |
| Medal Size | 52mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 25g |