MY913G
Gold
MY913S
Silver
MY913B
Bronze
Varsity Medal
MY913
Series of outstanding medals in gold, silver and bronze for rugby league or rugby union. Excellent value for these medals, which are a bigger size than average. Different, eye-catching design of medal for your team or club.
Additional Information
| Product Code | MY913G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 65mm |
| Engraving Plate | 38mm |
| Weight | 35g |
| Product Code | MY913G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 65mm |
| Engraving Plate | 38mm |
| Weight | 35g |
| Product Code | MY913S |
| Size | Silver |
| Colour | Silver |
| Material | Metal |
| Medal Size | 65mm |
| Engraving Plate | 38mm |
| Weight | 35g |
| Product Code | MY913B |
| Size | Bronze |
| Colour | Bronze |
| Material | Metal |
| Medal Size | 65mm |
| Engraving Plate | 38mm |
| Weight | 35g |