MY713G
Gold
MY713S
Silver
Blitz Medal
MY713
Blitz Medals gives you the opportunity to showcase your club logo on a brilliantly designed medal with shiny finish.
Additional Information
| Product Code | MY713G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 52mm |
| Insert Size | 25mm |
| Engraving Plate | 35 x 28mm |
| Weight | 30g |
| Product Code | MY713G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 52mm |
| Insert Size | 25mm |
| Engraving Plate | 35 x 28mm |
| Weight | 30g |
| Product Code | MY713S |
| Size | Silver |
| Colour | Silver |
| Material | Metal |
| Medal Size | 52mm |
| Insert Size | 25mm |
| Engraving Plate | 35 x 28mm |
| Weight | 30g |