ME301G
Gold
ME301S
Silver
ME301B
Bronze
Budget Distinction
ME301
Attractive insert medal superbly finished in antique colour perfect for your budget needs. Design features iconic wreath and star combination.
Additional Information
| Product Code | ME301G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 50mm |
| Insert Size | 25mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 30g |
| Product Code | ME301G |
| Size | Gold |
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Medal Size | 50mm |
| Insert Size | 25mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 30g |
| Product Code | ME301S |
| Size | Silver |
| Colour | Silver |
| Material | Metal |
| Medal Size | 50mm |
| Insert Size | 25mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 30g |
| Product Code | ME301B |
| Size | Bronze |
| Colour | Bronze |
| Material | Metal |
| Medal Size | 50mm |
| Insert Size | 25mm |
| Engraving Plate | 32 x 32mm |
| Weight | 30g |