W806A
180mm
W806B
200mm
W806C
220mm
Peak Budget Glass
W806
A classic peak style design in 3 convenient sizes, this glass series is specifically designed to target budget and affordable award requirements. The Peak Budget awards still allow for a quality glass award for your trophy winners and recipients.
Additional Information
| Product Code | W806A |
| Size | 180mm |
| Colour | Jade |
| Material | Glass |
| Thickness | 4mm |
| Weight | 340g |
| Product Code | W806A |
| Size | 180mm |
| Colour | Jade |
| Material | Glass |
| Thickness | 4mm |
| Weight | 340g |
| Product Code | W806B |
| Size | 200mm |
| Colour | Jade |
| Material | Glass |
| Thickness | 4mm |
| Weight | 350g |
| Product Code | W806C |
| Size | 220mm |
| Colour | Jade |
| Material | Glass |
| Thickness | 4mm |
| Weight | 360g |