D5197A
185mm
D5197B
235mm
D5197C
260mm
D5197D
285mm
D5197E
310mm
Silver Flying Star
D5197
Iconic Flying Star series features column and black marble components and will be perfect to show off your custom centre. Available in multiple sizes.
Additional Information
| Product Code | D5197A |
| Size | 185mm |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 260g |
| Product Code | D5197A |
| Size | 185mm |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 260g |
| Product Code | D5197B |
| Size | 235mm |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 285g |
| Product Code | D5197C |
| Size | 260mm |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 295g |
| Product Code | D5197D |
| Size | 285mm |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 310g |
| Product Code | D5197E |
| Size | 310mm |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 325g |