D517A
310mm
D517B
330mm
D517C
345mm
D517D
360mm
Red Starsail
D517
Awesome set of trophies with unique design and colour profile - the Starsail offers prominent space to your custom logo over number of sizes.
Additional Information
| Product Code | D517A |
| Size | 310mm |
| Colour | Red |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 110mm |
| Engraving Plate | 69 x 14mm |
| Weight | 550g |
| Product Code | D517A |
| Size | 310mm |
| Colour | Red |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 110mm |
| Engraving Plate | 69 x 14mm |
| Weight | 550g |
| Product Code | D517B |
| Size | 330mm |
| Colour | Red |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 110mm |
| Engraving Plate | 69 x 24mm |
| Weight | 400g |
| Product Code | D517C |
| Size | 345mm |
| Colour | Red |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 110mm |
| Engraving Plate | 78 x 24mm |
| Weight | 720g |
| Product Code | D517D |
| Size | 360mm |
| Colour | Red |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 110mm |
| Engraving Plate | 93 x 24mm |
| Weight | 975g |