D5209A
200mm
D5209B
225mm
D5209C
250mm
D5209D
275mm
D5209E
300mm
Gold Triumph
D5209
Iconic victory theme, Triumph series of holder style trophies for you to use with either 25 or 50mm inserts. Perfect trophy design for various achievement based awards.
Additional Information
| Product Code | D5209A |
| Size | 200mm |
| Colour | Gold / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 270g |
| Product Code | D5209A |
| Size | 200mm |
| Colour | Gold / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 270g |
| Product Code | D5209B |
| Size | 225mm |
| Colour | Gold / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 295g |
| Product Code | D5209C |
| Size | 250mm |
| Colour | Gold / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 315g |
| Product Code | D5209D |
| Size | 275mm |
| Colour | Gold / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 335g |
| Product Code | D5209E |
| Size | 300mm |
| Colour | Gold / Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 85mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 355g |