D5196A
185mm
D5196B
235mm
D5196C
260mm
D5196D
285mm
D5196E
310mm
Gold Flying Star
D5196
Iconic Flying Star series features column and black marble components and will be perfect to show off your custom centre. Available in multiple sizes.
Additional Information
| Product Code | D5196A |
| Size | 185mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 260g |
| Product Code | D5196A |
| Size | 185mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 260g |
| Product Code | D5196B |
| Size | 235mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 285g |
| Product Code | D5196C |
| Size | 260mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 295g |
| Product Code | D5196D |
| Size | 285mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 310g |
| Product Code | D5196E |
| Size | 310mm |
| Colour | Gold |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25mm |
| Width | 95mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 325g |