D5212A
205mm
D5212B
230mm
D5212C
260mm
D5212D
285mm
D5212E
305mm
Flyer Series - Silver / Black
D5212
Flyer Series of trophies feature beautifully designed holders on columns of different colours - option to showcase 25 or 50mm logo or insert.
Additional Information
| Product Code | D5212A |
| Size | 205mm |
| Colour | Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 105mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 270g |
| Product Code | D5212A |
| Size | 205mm |
| Colour | Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 105mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 270g |
| Product Code | D5212B |
| Size | 230mm |
| Colour | Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 105mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 290g |
| Product Code | D5212C |
| Size | 260mm |
| Colour | Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 105mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 310g |
| Product Code | D5212D |
| Size | 285mm |
| Colour | Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 105mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 330g |
| Product Code | D5212E |
| Size | 305mm |
| Colour | Black |
| Material | Plastic / Marble |
| Insert Size | 25 or 50mm |
| Width | 105mm |
| Engraving Plate | 58 x 14mm |
| Weight | 350g |